خرید شترمرغ :روغن

خرید شترمرغ
خرید شترمرغ و نحوه پرورش جوجه شترمرغ
سپتامبر 30, 2019
مزیت ها و کاربرد های چربی و روغن شتر مرغ
آوریل 11, 2021

خرید شترمرغ :روغن

روغن شترمرغ

آیا خرید شترمرغ فقط محدود به گوشت است؟

نگاهی به کاربرد روغن شترمرغ در داروسازی و درمان بیماری ها

در ابتدا باید بگوییم که خرید شترمرغ تنها به گوشت و محصولات و فرآورده های گوشتی و یا تخم شترمرغ، محدود نیست. می توانید برای دانستن اطلاعات بیشتر در خصوص فواید گوشت شترمرغ و فرآورده های آن به سایت ما مراجعه کنید.

مقالات و تحقیق های زیادی در خصوص شترمرغ و فرآورده های آن، چه روغن چه گوشتی و تاثیر آن بر زندگی انسان ها در منابع اطلاعاتی مختلفی در دانشگاه اصفهان، در دسترس می باشد.

خرید شترمرغ

ترکیبات روغن شترمرغ:

اسیدهای چربی نمایانگر افزونی ترکیبات روغن شترمرغ، با لیپید هایی متشکل شده از 98.8% بافت چربی زیر پوست، و 98.0% بافت چربی پشت پریتونیومی، است. روغن شترمرغ تقریبا شامل 42% اسید اولئیک، 21% اسید لینولئیک، 21% اسید پالمیتیک، و مقدار کمی از دیگر اسید های چربی است که شامل 1% لینولئیک اسید می باشد. روغن شتر مرغ شامل اندازه ی های متغیری از ترکیباتی مانند خواص کاراتنوئید، فلاون ها، پلی فنول ها، آنتی اکسیدان، است.

بکرباوئر، اخیرا اظهار داشته که غذای شترمرغ رژیمی دارد که غنی از چربی های اشباع نشده است و روغنی تولید می کند که در مقایسه با روغن شتر مرغ در رژیم غنی از چربی های اشباع شده ، چربی اشباع نشده ای دارد.

این تحقیقات نشان می دهد که ترکیبات رژیم غذایی می تواند تاثیر قابل توجهی بر ترکیبات روغن شترمرغ بگذارد و از این رو به طور حتم بر فواید روغن تاثیر دارد و خرید شترمرغ را محدود به گوشت و فرآورده های آن نکند.

خرید شترمرغ برای قرن ها در فرهنگ مصری ها، رومانی ها و آفریقایی ها فقط محدود به گوشت و یا تخم آن نبوده و از روغن شترمرغ برای خشکی پوست، سوختگی، ضایعات و التهابات پوستی، اگزما، کهیر، ،آفتاب سوختگی، خشکی لب ها، دردهای عضلانی، رشد و خشکی مو، زخم بستر، خطوط و چروک های دور دهان یا چشم، نرمی ترک های پاشنه ی پا و بریدگی و خراش های سطحی استفاده می کردند.

خرید شترمرغ را محدود به گوشت نکنید و از روغن معجزه کننده ی آن غافل نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 18 =